Естетична стоматологія

Естетична Стоматологія

Люди звикли вважати, що стоматологія - це лікування зубів. Проте сьогодні лікарі-стоматологи можуть запропонувати пацієнтам набагато більше можливостей, ніж будь-коли. До клініки можна прийти, наприклад, для відбілювання зубів, що, в принципі, є не лікувальною, а лише естетичною процедурою. Відповідно, з'явився новий напрямок, орієнтований на красу зубів людини. Цей напрямок називається естетична стоматологія.

Треба сказати, що відбілювання все-таки не головна мета даного напряму. Більш важливим завданням, як правило, є реставрація зубів. Для проведення реставрації лікар, природно, повинен мати високу кваліфікацію, мати не тільки вмілі руки, а й гарний художній смак. У більшості випадків ця робота дуже тонка і копітка. Ці процедури в Києві здійснюються в Стоматологічній клініці Задорожного. Перед тим, як розпочинати такі відповідальні заходи, тут досліджують самого пацієнта, а також вивчають особливості його зубного ряду. Лікарі обов'язково беруть до уваги побажання людини про форму та відтінки матеріалів.

Клініка Задорожного пропонує різні кольори емалі та дентину на вибір. Тут навіть є спеціальний прозорий шар, схожий на край зуба. Цей матеріал робить поверхню дуже зручною для полірування. Ця обставина, безперечно, допомагає провести процедуру успішно. Можна вибрати навіть спеціальні матеріали-хамелеони: вони легко підлаштовуються під колір зубної емалі у пацієнта.

Важливо, що результат реставрації зубів досить стабільний і тривалий. Це досягається умілими діями стоматолога. Лікар значно знижує напругу між емаллю і пломбою, використовуючи спеціальний матеріал, що ізолює пульпу від композиту. 

Єдине, що потрібно обов'язково пам'ятати: не кожна естетична маніпуляція може бути рекомендована окремому пацієнту. Наприклад, для реставрації мертвих зубів не слід використовувати пломбувальні матеріали. У такій ситуації найбільше підійде ортопедичний метод.

Отже, якщо потреба в естетичних процедурах справді є, детально обговоріть з лікарем свої побажання та можливості. Уважно обговоріть наявні протипоказання та зробіть виважений, усвідомлений вибір на основі отриманих даних.