Імплантація

Імплантація

Зубні імпланти підходять для пацієнтів у віці від 18 до 70 років. Кількість імплантів, які можна встановити, не обмежена, що дозволяє замінити весь зубний ряд. Імпланти вирішують естетичні проблеми, замінюючи будь-який пошкоджений зуб, включаючи передні зуби в зоні посмішки. Вони виглядають природно, оскільки лікар підбирає відтінок коронок, щоб вони відповідали іншим зубам.

Догляд за імплантами не вимагає особливих процедур, достатньо звичайного чищення зубів і регулярних візитів до стоматолога.

Фінальна вартість процедури залежить від складності лікування та вибору коронок. Ми підбираємо найкращий варіант протезування для кожного пацієнта, враховуючи стан слизової оболонки рота та зубів. Витрати на дентальну імплантацію зазвичай поділяються на два етапи: хірургічний і ортопедичний. Спочатку оплачується хірургічний етап, а після приживлення імплантатів – ортопедичний. Обсяг робіт та характер лікування залежать від індивідуальної ситуації пацієнта, зокрема, чи потрібна часткова або повна заміна зубів на імпланти в Києві.

Запрошуємо вас на консультацію в Cтоматологію Задорожного. Тут ви отримаєте детальну інформацію про найкращі системи імплантації, тривалість процедур і вартість імплантів у Києві.

Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і допоможемо знайти оптимальне рішення для вашої посмішки!