Лікування Зубів у Києві

Лікування Зубів

Зуб складається з кісткової тканини, тому незначні ушкодження зазвичай залишаються непомітними. Тому для профілактики таких важких захворювань, як пульпіт та періодонтит, так важливі регулярні огляди та своєчасна діагностика карієсу та інших хвороб, а також лікування зубів. Зі стоматологічними захворюваннями не з чуток знайомий практично кожен. Профілактика та лікування зубів у Києві та інших великих містах особливо важливі на тлі погіршення екологічної ситуації. Ціни на лікування набагато вищі, ніж проведення профілактичних заходів.

Карієс, наприклад, виникає внаслідок зміни рН в кислу сторону, що відбувається в результаті життєдіяльності мікроорганізмів (кислотоутворюючих стрептококів і лактобактерій), що використовують для харчування нальоту, і призводить до демінералізації та розмʼякшення емалі та дентину зуба. Причинами карієсу можуть бути не лише недостатній догляд за ротовою порожниною, недостатня насиченість емалі фтором, їжа, яка сприяє утворенню нальоту, індивідуальні особливості якісного складу та кількості слини, спадкові фактори та зниження загальної резистентності організму. Ознаками карієсу є зміна кольору, а потім і цілісності емалі (поверхневий карієс, зуб стає чутливим до холодного, гарячого, кислого, солодкого).

Якщо не лікувати, відбувається поразка дентину, чутливість посилюється, і він болить частіше. При глибшому ураженні виникає сильний пульсуючий біль, далі дуже швидко може розвинутися пульпіт і періодонтит.

Регулярні огляди та своєчасне лікування зубів у клініці Задорожного, проведення профілактичних заходів та щоденне дотримання гігієни порожнини рота забезпечать вам здорові зуби та гарну усмішку.