Ортодонтія позняки

Ортодонтія

Ортодонтія, у буквальному перекладі з грецької - «прямий зуб», є розділом стоматології, який займається діагностикою та виправленням зубо-щелепних аномалій. З давніх часів вчені голову займала ідея вирівнювання зубів та виправлення прикусу. Збереглися трактати Гіппократа та Аристотеля з роздумами на цю тему. На рубежі XIX-XX століть американським професором Едвардом Енглем були створені воістину революційні ортодонтичні конструкції та розроблена ретельна класифікація зубних аномалій.

Виправлення дефектів має не лише естетичні цілі, адже гарна усмішка - частина успішного іміджу, а й турботу про здоровʼя. Часто неправильне розташування зубів ускладнює догляд за порожниною рота і призводить до появи запалень, нерівномірний розподіл навантаження на зуби під час пережовування їжі може викликати передчасне руйнування або пошкодження зубної емалі.

Ортодонтія в Києві представлена низкою стоматологічних установ. У тому числі клініка Задорожного. Сучасні засоби ортодонтії, що застосовуються тут, дозволяють виправити будь-які дефекти прикусу. Ортодонтичне лікування можливе за допомогою знімних ортодонтичних апаратів або із застосуванням брекет-систем. Залежно від типу аномалії застосовуються різні конструкції ортодонтичних апаратів, тривалість дії становить кілька років, протягом яких змінюють тип апарату, що застосовується.

Брекет-система є незнімною конструкцією із замочків і дуг, які впливають на зуби, змушуючи їх поступово (від півроку до двох років) приймати правильне положення. Залежно від матеріалу, технології виготовлення та розташування у ротовій порожнині розрізняють кілька типів брекет-систем. У стоматології Задорожного вам можуть бути запропоновані на вибір такі варіанти сучасної ортодонтії, як:

  • - металеві - відрізняються високою надійністю та ефективністю, зручні у носінні, не травматичні;
  • - металеві самолігуючі - система кріплення дуг за рахунок вбудованих замочків або кліпс, зручність у гігієні;
  • - керамічні самолігуючі - ті ж переваги, що і у металевих самолігуючих;
  • - керамічні та сапфірові - виготовлені за сучасними технологіями, на основі сполук кремнію, практично непомітні для оточуючих, міцні. 
  • - лінгвальні - для них застосовується спосіб кріплення із внутрішньої сторони зубної пластини, зовні абсолютно непомітні. Однак вимагають тривалого звикання, ретельного догляду, можуть відбитися на дикції.

Після ретельного обстеження, вибору методу та способу корекції настає час підготовчих заходів. На один-два тижні в міжзубних порожнинах опорних зубів встановлюються спеціальні сепаратори, виготовлені з гуми або металу. Потім, за допомогою спеціального клею, брекети кріпляться до зубної пластини, а до них за допомогою лігатур прикріплюється дротяна дуга.

Процедури закріплення та зняття систем абсолютно безболісні.

Зайнятися виправленням зубощелепних дефектів можна в будь-якому віці. Великий вибір рішень, доступні ціни, висока кваліфікація персоналу зроблять вашу посмішку, що відповідає голлівудським стандартам краси.