Хірургічна Стоматологія Позняки

Хірургічна Стоматологія

Хірургічне лікування зубів являє собою розділ стоматології, що дозволяє попередити та діагностувати розвиток хвороб порожнини рота, а також кісток лицьового скелета та тканин прилеглих відділів обличчя та шиї. Хірургічна стоматологія застосовується у тих випадках, коли відновлення зубів неможливе навіть з використанням сучасних методів.

До галузі хірургічної стоматології відносяться різноманітні запалення, пухлинні процеси, механічні пошкодження, деформації зубів, вроджені та набуті дефекти.

Хірургічна стоматологія в клініці Задорожного здатна надати такі види допомоги:

  • лікування гнійно-запальних захворювань щелепно-лицьової області;
  • надання допомоги при травмах щелепно-лицьової області;
  • видалення зубів будь-якого рівня складності;
  • усунення рецесії ясен;
  • пластика вуздечок язика, губ та присінка порожнини рота;
  • заходи щодо підготовки до ортодонтичного та ортопедичного лікування;
  • зубно-зберігаючі операції.

Хірургічна стоматологія виступає одним із різновидів стоматології, в основі якої перебувають хірургічні операції із зубами, а також на мʼяких тканинах обличчя та порожнини рота. В даний час для хірургічної стоматології характерні радикальні методи лікування і водночас щадні. Вибір останніх здійснюється відповідно до показань, при цьому відбувається погодження з програмою лікування лікарів суміжних спеціальностей, до яких належать терапевти, ортопеди та ортодонтологи.

До хірургічної стоматології відносяться різні за своїм обсягом операції, що включають лікування твердих і мʼяких тканин щелепно-лицьової області. Особлива увага приділяється різноманітним зубно-зберігаючим операціям. Крім видалення зубів, хірургічна стоматологія здійснює операції, повʼязані із запальними процесами на щелепно-лицьовій ділянці.

Стоматологічна клініка Задорожного пропонує також дитячу хірургічну стоматологію.

Усі хірургічні заходи здійснюються під місцевою анестезією.