Протезування Зубів

Протезування Зубів

Ортопедія - розділ стоматології, що протезує зуби, відновлює їх форму та жувальну функцію. Протезування може бути знімним або незнімним. Часто це необхідно, коли зуб пошкоджений назавжди.

Повертає здатність жувати та естетику усмішки. Наша клініка, розташована в Києві, пропонує професійне протезування зубів з використанням сучасних методів та матеріалів.

Особливості Протезування Зубів У Нашій Клініці

Відомо, відсутність навіть одного зуба може призвести до порушення функцій порожнини рота. Через нерівномірний розподіл жувального тиску, зуби можуть переміщатися. Щелепа теж піддається змінам. Зуби не можуть спиратися один на одного, тому виникають різні дефекти. Щоб уникнути різноманітних деформацій та порушень функцій жування та мови, необхідно вчасно задуматися про вирішення проблеми.

Вартість послуг суворо індивідуальна і залежить від стану зубів і зубних рядів. Завдяки своєчасному протезуванню не страждатиме травна система, жувальна функція прийде в норму, і їжа буде ретельно пережовуватися. Не всі знають, що втрата зубів загрожує артрозом, тому що скронево-щелепний суглоб може деформуватися.

Якщо під час жування чути хрускіт або клацання, відчувається біль при відкриванні рота, а процес їжі швидко втомлює, слід негайно звернутися до стоматолога-ортопеда. Стоматологія Задорожного на Позняках дозволить вирішити ці проблеми.

Принципи роботи будь-якої стоматології з гарною репутацією ґрунтуються на застосуванні сучасних технологій. Стоматологічна клініка Задорожного на Позняках використовує максимально щадні процедури, які дозволяють зберегти здоров'я зубів та тканин ротової порожнини. Використовуються матеріали, які безпечні для організму та надають ротовій порожнині естетичного вигляду.

Протезування зубів здійснюється за допомогою сучасних естетичних конструкцій, ціни яких відповідають якості. Конкретна ціна визначається безпосередньо під час прийому, і для кожного пацієнта вона буде різною.